בוא לחגוג את יום הולדתך עם המדריך האהוב עלייך!!!!

ימי ההולדת של תגלית מבוססים על המשחק השולחני הקלאסי, ובעלי דמיון רב למתרחש בחוג. ימי ההולדת מתאימים גם לילדים שאינם מכירים כלל את המשחק, זוהי הזדמנות מצוינת עבורם להיחשף לעולם הזה. במסגרת יום ההולדת יגיע מדריך לביתך ובמשך כשעתיים וחצי יסחף את הילדים אל תוך הרפתקה קסומה, כאשר לילד היומולדת יש תפקיד מרכזי בה.

ישנם שני סוגי ימי הולדת: המשחק הקלאסי והמשחק החי. ימי ההולדת בסגנון "המשחק הקלאסי" מתרחשים בתוך בית ומצריכים הכנה מינימאלית מראש. המדריך יגיע, יתדרך הילדים, יחלק להם את דפי הדמות וייצא איתם למסע הדמיוני. יום הולדת בסגנון "המשחק החי" הוא כזה שבו מלבישים את הילדים בתחפושות ואיפור ובעצם מוציאים את עלילת המשחק אל תוך עולמנו אנו. יום הולדת "חי" מצריך הגעה לפארק קרוב אל הבית ותלוי במזג האוויר. יום הולדת בסגנון זה מנחים בין 3-5 מדריכים, תלוי בכמות הילדים שמגיעים.

תקציר ימי הולדת "קלאסיים" – 1. "עינו של הבוהה" – קללה עתיקת יומין נחה על הכפר שלכם – אחת לכמה שנים צץ לו בוהה, מפלצת אכזרית שניזונה מראייתם של תושבי המקום, ומנסה להשמיד אותו. קח את חרב הבוהים שברשות משפחתך, ותוביל את בני החבורה אל עבר גורלך הידוע מראש – השמדתו של הבוהה. שחק ברברי, גיתיאנקי, קוסם אסטרלי, קשת עתיק יומין, או בן פרא נקמן ורד אל תוך מאורה מלאת מלכודות ומפלצות. גורל הכפר בידיך. מומלץ!

2. "רומח הדרקון" - הלורד סות', אביר טומאה, מקים צבא. הוא מארגן שני סוגי כוחות : אל-מתים ודרגונים. כדי ליצור את הדרגונים הוא השיג ביצי דרקונים, כבר ביצע את הטקסים הדרושים, ומחכה לבקיעתם. כדי ליצור אל-מתים הוא צריך לאסוף גופות. עליכם לעצור אותו בכל מחיר. בואו לשחק דמות קלאסית מתוך עולם "רומח הדרקון" – לוחם, אביר קודש, סייר, מכשף, או כהן, והצילו את העולם מהשתלטות האל-מתים.

3. "חטיפתו של הנסיך בלייז" - הנסיך בלייז, בנו של גרימבון וולניסר מנהיג בני הפרא, נחטף בעת הקרב בנורטייה על ידי מצליף מוח. הנסיך נלקח אל תוך מאורתו של מצליף המוח וגרימבון שלח אתכם למשימה כבדת המשקל – להציל את בנו הנסיך. מצליפי המוח הם יצורים מסוכנים אשר יכולים בקלות להשתלט על מוחותיהם של המתנגדים לו ולגרום להם להילחם בינם לבין עצמם. מצליף המוח המסוים הזה מצויד במיגון מיוחד שאיננו מאפשר לכלי נשק רגילים לפגוע בו, אלא לפגיונות זכוכית העשויים מזכוכיות מעמקים קסומה. את הזכוכית הזאת ניתן לחצוב אך ורק מתוך מאורתו של מצליף המוח עצמו. הצטרפו למסע לחציבת הזכוכית הקסומה ולקרב כנגד יצור שרק מבט אחד שלו, יכול להקפיא את דמכם. שחקו כאשפי מילים, ציירים מונפשים, דובי קראו, פיות, מכשפי יערות או משני צורה, וחלצו את הנסיך משוביו האכזריים!

4. "ליל הדרקוליץ'" – דרקוני טנטלוס מקבלים מידע על כך שדקוליץ' ענק החריב את הכפר הסמוך להם והוא מתקדם במעוף לעברם. יש להם קצת פחות משעתיים להתארגן על השבת מלחמה, כאשר הם יודעים שהסיכוי היחידי שלהם להביס את הדרקוליץ' הוא ליצור שיקוי רב עצמה. אתם, בני החבורה ותושבי הכפר, לקחתם עליכם את משימת ההצלה. ראש הכפר, אברקסס הגדול ,הציב בידיכם מגילת קלף ועליה מתכון לשיקוי שכל השותה אותו הופך לרב עוצמה. עליכם להשיג מכל רחבי הכפר את המרכיבים ולהביא אותם אליו בכדי שהוא ייצר את השיקוי. שחקו בדרקוני פנטפוליס – דרקון אפור, דרקון עץ, דרקון קשת, דרקון שאול או דרקון הברקת, צרו את השיקוי והביסו את הדרקוליץ' הנורא.

ימי הולדת "חיים" – בפיתוח, פרטיים בהמשך...

אתר החוגים והפנאי המוביל בישראל נבנה על ידי "חוג" אתר החוגים